Bizi Tanıyın!

Kişiler Türkiye’de vize başvurusu, ikamet izni başvurusu, öğrenim görmeleri, ticaret yapabilmeleri veya çalışabilmelerinin bir parçası olarak bir takım risklerle karşı karşıya kalırlar; Bu nedenle etkin ve yeterli düzeyde bilgi ve tecrübeye sahip çalışanlarımızla işletmemizin değeri bu sürecin hayati bir parçası olmaktadır.

TRA PASAPORT VİZE DANIŞMANLIK TUR. SEY. LTD. ŞTİ. 10 yılı aşan hizmetleri ile kazandığı tecrübeyi siz kıymetli müşterileri ile paylaşmanın gururunu yaşar. Kurulduğu ilk günden itibaren yurt içi ve yurt dışı vizeleri konusunda hizmet veren firmamız;

Konsolosluklar, Başkonsolosluklar, Büyükelçilikler, Göç idaresi ve noterler huzurunda başvuru sahiplerinin gerekli izinleri ile birlikte vekaleten  işlemlerini yürütmektedir.

Şirketimiz, müşterilerine farklı çözüm ve servisler sunmaktadır. Vize başvuru hizmetleri ve konsolosluk destek hizmetleri, bu hizmetlerin pasaport teslimine kadar olan bütünleşik bir süreci ve bu sürece bağlı olarak operasyonlar ve çözümler, bilgi ve finansal servisler içerir. Yabancı ülke vatandaşlarının biyometri işlemleri ve yabancı kayıt programlarına kayıt işlemlerini güven içerisinde yapmaktadır.